









Sex Toys For Woman Couples Handcuffs Set BDSM Bondage Gear Bed Restraints Rope Strap Adult Game Goods Wrists & Ankle Cuffs
Price range: $4.68 through $5.15
In Stock
96 People viewing this product right now!
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Type | BDSM Bondage Gear |
| Bondage | BDSM Bondage |
| Handcuffs for Session | Exotic Accessories |
| Brand Name | MwOiiOwM |
| Model Number | MX-00543985889 |
| Obscene Picture | No |
| Material | Nylon |
| Size | 78.5cm*5cm |
| Sexually Suggestive | No |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |























There are no reviews yet.