







Men’s Masturbator Pocket Pussy Automatic Male Masturbation Cup Intelligent Voice Penis Training Vibrator Sex Toy Joinjjtoy
$17.43
In Stock
92 People viewing this product right now!
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | JoinJJToy |
| Battery Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Function | Electric |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Obscene Picture | No |
| Size | 20.5*7.3cm |
| Model Number | LL-2318-A- |
| Item Type | Masturbation cup |
| Number of Pieces | One Unit |
| Sexually Suggestive | No |
| Material | TPE |
























There are no reviews yet.