










APP Remote Control Vibrator for Women Clitoris Stimulate Female G-Spot Couples Dual Wearable Vibrating Massage Adult Sex Toys
$10.81
In Stock
102 People viewing this product right now!
Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | ALWUP |
| Sexually Suggestive | No |
| Origin | Mainland China |
| Obscene Picture | No |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | REMOTE CONTROL |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Material | Medical Silicone |
| Size | 80*76mm |
| Model Number | CD78 |
| Item Type | vibrators |
| Type | Wand |
























There are no reviews yet.