






Price range: $38.01 through $46.24
In Stock
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | SENSIVO |
| Power Supply | Battery Powered |
| Origin | Mainland China |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Adjustable |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Sexually Suggestive | No |
| Material | TPE |
| Certification | CE |
| Size | 25*10*5cm |
| Obscene Picture | No |
| Model Number | 1256-YZ-Red |
| Item Type | vibrators |
| Type | G-Spot |
There are no reviews yet.